Davss875 napisał(a):

|
Znajdz mi kolego lepszego na dzień dzisiejszy. Jakies propozycje? Ja życze Wisełce jak najlepiej!!! Kocham ją ponad wszystko!!! Jutro lece po karnet, a reszta kibiców kiedy?
|
Dołączam się do przeciwników Twojej propozycji. Wybijcie sobie z głowy raz na zawsze to nazwisko jeśli rzeczywiście chcecie dobrze dla Wisły.