Wyświetl pojedynczy post
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71461
Stary 08.07.2015, 18:46
Przede wszystkim z transferami do Wisły mam ten problem, że wszyscy bez wyjątku gracze do nas przychodzący są zawodnikami środka pola, o inklinacjach głównie ofensywnych. Zdaję sobie sprawę z faktu że po poprzednim sezonie odeszło od nas kilku graczy w tej formacji o tyle nie rozumiem po co aż tylu na te same pozycje sprowadziliśmy, poszliśmy wyraźnie na ilość a nie jakość bo czy gra Wisły może się znacząco zmienić bez skrzydłowego czy napastnika przy tych uzupełnieniach kadry otóż nie, od kilku lat powielamy te same błędy. Jak poważny klub może mieć w kadrze jednego nominalnego napastnika, zresztą nie młodego już, ba Jankowski, który ostatni sezon uczył się gry na środku pomocy ma być naszym zbawcą w tej formacji (atak), chyba coś tu nie gra. Co do Sadloka to łatwo przychodzi go sprzedawać ale kto go w tej chwili może zastąpić.
Ostatnio edytowane przez Merkury : 08.07.2015 o godz. 18:50.
Odpowiedz cytując