|
No cóż, każdy go ocenia subiektywnie - dla mnie to bardzo przeciętny zawodnik, łatwy do zastąpienia. Słaby w obronie, nieco lepszy w ofensywie. Dużym jego plusem jest dość dobra gra na pozycji ostatniego obrońcy. Gdyby miał odejść przydałoby się, by zastępca też był uniwersalny i mógł zagrać także na środku, a nie tylko na lewej stronie defensywy.
|