Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71460
Stary 08.07.2015, 18:36
No cóż, każdy go ocenia subiektywnie - dla mnie to bardzo przeciętny zawodnik, łatwy do zastąpienia. Słaby w obronie, nieco lepszy w ofensywie. Dużym jego plusem jest dość dobra gra na pozycji ostatniego obrońcy. Gdyby miał odejść przydałoby się, by zastępca też był uniwersalny i mógł zagrać także na środku, a nie tylko na lewej stronie defensywy.
Odpowiedz cytując