Wyświetl pojedynczy post
kicur
Senior Member
 
Od: 06.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2085
Stary 08.07.2015, 18:33
Rafkur. Skoro masz taki już szalik to weź go ze sobą na mecz z Lechią albo ze Śląskiem i wymień się z kimś z Gdańska albo z Wrocławia
Odpowiedz cytując