Krav napisał(a):

Przypominam Ci tylko, że parę dni temu Sadlok wezwał Wisłę do zapłaty zaległych pensji. I tylko naiwny twierdzi, że zrobił to bo stwierdził "jak to może być, mam zapis w umowie to kasa musi być i to teraz", bo przychodząc do nas wiedział jak się sprawy mają i że są poślizgi w wypłatach. I proszę od razu mi nie pisać, że podpisał to mu się należy bo tego nie kwestionuje. Mowa tutaj o gościu który miesięcznie kasuje 20-30 k, a nie zwykłym zjadaczu chleba, który żyje od 1 do 1, ew. może odłożyć parę setek.
|
Sprzedajmy JEDYNEGO lewego obrońce bo upomniał się o swoje? Pewnie, grajmy Burliga(PRAWYM DEFENSOREM) na lewej stronie i później jezdzijmy po nim, ze popelnia bledy. A co tam. Przecież ma grać super na nie swojej pozycji i basta. Poźniej zastanawiajmy się jakim cudem nie ma majstra.

Kto bogatemu zabroni.

W obecnej sytuacji powinnismy dbać o zawodnikow, bo nie ściągniemy drugiego takiego Sadloka, który jak na Polske jest defensorem solidnym.
Ale jak to mówią
