Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71454
Stary 08.07.2015, 17:38
Mysciak napisał(a):Wyświetl post
Skoro mają następcę na oku to nie ma się nad czym zastanawiać jak można wziąć porównywalnego gracza i mieć 500k euro w budżecie, a może w dodatku jego pensja będzie niższa niż Sadloka.
Nikt nie powiedział, że następca jest za darmo do wzięcia. Prezes mówił, że po zakupie następcy coś z tej kwoty za Sadloka jedynie zostanie.

Mixu napisał(a):Wyświetl post
No i nie zapominajmy że chcieli nas "motywować" w ostatnim meczu sezonu oraz że jakby nie patrzeć to nasz jeden z głównych rywali o mistrzostwo Polski. Niech oni zatańczą troszkę do naszej muzyki.
Może mi ktoś wyjaśnić co złego jest w tym motywowaniu bo nie rozumiem?
Odpowiedz cytując