|
Karnet na cały sezon kupiony. Natomiast uwaga - powinni wszędzie "trąbić" o dodatku w postaci szalika cegiełki i vouchera na 55 zł do wykorzystania w sklepie.
Mnie osobiście szalik na nic bo takowy zakupiłem. Natomiast 55 zł mojego świata nie zmieniło ale było miłą niespodzianką. Zwłaszcza, że 20 min wcześniej miałem spotkanie z drogówką w cenie 200 zł i 6 pkt )))
Dodatki do karnetu wg mnie są słabo reklamowane a pewnie wielu osobom pomogłoby to podjąć decyzję. Ludzie lubią dostać coś "za darmo". Jeżeli ja, czyli osoba interesująca się sprawami klubu o tym voucherze nie wiedziałem ( myślałem, że będzie to jakaś zniżka do sklepu - czyli dodatek mniej interesujący niż voucher) to ilu z tych którzy nie śledzą informacji o tym wie?
|