|
Senior Member
Offline
|
#9758

08.07.2015, 16:46
|
Davss875 napisał(a): 
|
Znajdz mi kolego lepszego na dzień dzisiejszy. Jakies propozycje? Ja życze Wisełce jak najlepiej!!! Kocham ją ponad wszystko!!! Jutro lece po karnet, a reszta kibiców kiedy?
|
Czyli odpowiedź "b".
|
|