Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5978
Stary 08.07.2015, 16:30
hubert.fan napisał(a):Wyświetl post
Dzisiejszy sparing nie napawa optymizmem jeżeli chodzi o naszą młodzież. Szczególnie druga połowa to dramat. Paru zawodników zeszło, weszli młodzi i wszystko siadło ...
D
W przerwie weszło 4 młodzieżowców (ponad 1/3 składu), a mecz konczyliśmy tylko trzema (Cierzniak, Boguski i Czekaj, który jest na etapie walki o pozycje trzeciego stopera), którzy mają doświadczenie w seniorskiej piłce. To się musi odbić na grze zespołu, więc nie rozpaczałbym. Wg mnie juniora powinno oceniać po tym, jak prezentuje się w otoczony seniorami.
Odpowiedz cytując