hubert.fan napisał(a):

Dzisiejszy sparing nie napawa optymizmem jeżeli chodzi o naszą młodzież. Szczególnie druga połowa to dramat. Paru zawodników zeszło, weszli młodzi i wszystko siadło ...
D
|
W przerwie weszło 4 młodzieżowców (ponad 1/3 składu), a mecz konczyliśmy tylko trzema (Cierzniak, Boguski i Czekaj, który jest na etapie walki o pozycje trzeciego stopera), którzy mają doświadczenie w seniorskiej piłce. To się musi odbić na grze zespołu, więc nie rozpaczałbym. Wg mnie juniora powinno oceniać po tym, jak prezentuje się w otoczony seniorami.