Wyświetl pojedynczy post
Davss875
Senior Member
 
Od: 07.2009
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9754
Stary 08.07.2015, 15:40
Mam nadzieje, ze Cupiał sprzeda Wisłę i przyjda lepsze czasy. Np Panu Włodarskiemu z 4 movie. Ciekawe ile moglibysmy jeszcze piłkarzy pozyskac i jakiej klasy, żeby odrazu zdobyc Mistrza Polski na jubileuszowy rok 2016. Jeszcze napastnika, skrzydłowego, lewego obrońce, stopera...
Odpowiedz cytując