|
Mam nadzieje, ze Cupiał sprzeda Wisłę i przyjda lepsze czasy. Np Panu Włodarskiemu z 4 movie. Ciekawe ile moglibysmy jeszcze piłkarzy pozyskac i jakiej klasy, żeby odrazu zdobyc Mistrza Polski na jubileuszowy rok 2016. Jeszcze napastnika, skrzydłowego, lewego obrońce, stopera...
|