Wyświetl pojedynczy post
Mixu
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: kraina niewidzialnej ręki wolnego rynku

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71447
Stary 08.07.2015, 14:42
Dokładnie tak. Trzeba się szanować, szczególnie że sam Sadlok zagrał troszeczkę poniżej pasa (być może za radą ze strony menago lub może nawet i Legia mu tak doradziła . Drugą obelgą to było za przeproszeniem potraktowanie nas jak łachmaniarza, rzucając nam 300tys. euro wierząc że my biedni, się połasimy. A więc dostaliśmy dwa prztyczki w nos więc teraz nasza kolej by się zrewanżować. Tak jak napisał wściekłe pięści węża oni muszą bo im się spieszy, nam niekoniecznie. No i nie zapominajmy że chcieli nas "motywować" w ostatnim meczu sezonu oraz że jakby nie patrzeć to nasz jeden z głównych rywali o mistrzostwo Polski. Niech oni zatańczą troszkę do naszej muzyki.
<img src=https://ibb.co/qgCnvNM border=0 alt= />
Server Discord kibiców Wisły "Wiślackie Disco" : https://discord.gg/cMS7nuxTH
Odpowiedz cytując