Dokładnie tak. Trzeba się szanować, szczególnie że sam Sadlok zagrał troszeczkę poniżej pasa (być może za radą ze strony menago lub może nawet i Legia mu tak doradziła

. Drugą obelgą to było za przeproszeniem potraktowanie nas jak łachmaniarza, rzucając nam 300tys. euro wierząc że my biedni, się połasimy. A więc dostaliśmy dwa prztyczki w nos więc teraz nasza kolej by się zrewanżować. Tak jak napisał wściekłe pięści węża oni muszą bo im się spieszy, nam niekoniecznie. No i nie zapominajmy że chcieli nas "motywować" w ostatnim meczu sezonu oraz że jakby nie patrzeć to nasz jeden z głównych rywali o mistrzostwo Polski. Niech oni zatańczą troszkę do naszej muzyki.