Wyświetl pojedynczy post
syryls
Senior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71440
Stary 08.07.2015, 13:49
Cena naprawdę dobra zważywszy na to że zatrudniliśmy go za darmo, myślę że jeśli Gaszyński ma gotowe raporty transferowe lewego obrońcy to sprzedać bo taka okazja może się już nie zdarzyć.

Swoją drogą trzeba być frajerem żeby za takiego gościa dawać pół miliona, ale to nie nasza kasa. Przypomnę że niektórzy nie chcieli go nawet za friko
.
Odpowiedz cytując