|
Cena naprawdę dobra zważywszy na to że zatrudniliśmy go za darmo, myślę że jeśli Gaszyński ma gotowe raporty transferowe lewego obrońcy to sprzedać bo taka okazja może się już nie zdarzyć.
Swoją drogą trzeba być frajerem żeby za takiego gościa dawać pół miliona, ale to nie nasza kasa. Przypomnę że niektórzy nie chcieli go nawet za friko
|