Wyświetl pojedynczy post
wściekłe pięści węża
Senior Member
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71439
Stary 08.07.2015, 13:48
Sadlok też jest reprezentantem Polski. I jedynym lewym obrońcą w składzie Wisły, dodatkowo podpisał nowy kontrakt parę miesięcy temu.

Ewentualna sprzedaż go za takie psie pieniądze byłaby ogromnym błędem.
Ostatnio edytowane przez wściekłe pięści węża : 08.07.2015 o godz. 13:51.
Odpowiedz cytując