|
Sadlok też jest reprezentantem Polski. I jedynym lewym obrońcą w składzie Wisły, dodatkowo podpisał nowy kontrakt parę miesięcy temu.
Ewentualna sprzedaż go za takie psie pieniądze byłaby ogromnym błędem.
Ostatnio edytowane przez wściekłe pięści węża : 08.07.2015 o godz. 13:51.
|