Wyświetl pojedynczy post
Błaszczu_WIŚLAK
Socios Wisła Kraków
 
Od: 06.2011
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10499
Stary 08.07.2015, 13:15
christof20 napisał(a):Wyświetl post
Kalu Uche odszedł z Levante: http://mojelevante.blogspot.com/2015...dchodza-z.html
Według Transfermarkt.pl nie znalazł jeszcze nowego klubu (stan na 8 lipca 2015): http://www.transfermarkt.pl/kalu-uch...l/spieler/6585
Będzie grał w Meksyku.
Odpowiedz cytując