marcin19876 napisał(a):

|
No to o napastniku możemy w tym oknie już zapomnieć, oby tylko udało się ściągnąć tego skrzydłowego.
|
Nie takiego nie powiedziano. Powiedzal prezes "
że przed rozpoczęciem rozgrywek nie będziemy kontynuować poszukiwań". A te zaczynaja się za tydzien. Wiec skad wniosek, ze w tym okienku nie przyjdzie? Nie mówię , że przyjdzie ale nei mozna tego przekreślać z tej wypowiedzi