Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71428
Stary 08.07.2015, 10:23
Cytat:
Wciąż otwarta jest kwestia transferu Mariusza Stępińskiego. - Norymberga nam nie odpowiedziała, sprawa leży cały czas w Niemczech. Jeśli dla Mariusza korzystne byłoby jeszcze raz wypożyczenie do Wisły, tobyśmy go widzieli - mówi prezes.
Czyli jedyna nadzieja na napastnika w Stepinskim.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując