|
Rozpoczynamy nowy sezon , jesteśmy już po pierwszych meczach polskich drużyn . Co można powiedzieć pierwsze koty za płoty i startowanie od I rundy LE ma jakieś plusy . Mianowicie jest ogromna szansa by przed drugą rundą zyskać 1,000. O co walczymy ? Myślę ze 15 miejsce gwarantujące 2 miejsca w el LM jest niestety mało realne , więc niech każdy polski klub walczy o jak najwyższy współczynnik . Za sezon 2011/2012 stracimy aż 6,625 w rankingu krajowym i konieczne są minimum 2 zespoły w rozgrywkach grupowych by podobny wynik uzyskać .
Jak będzie ? na pewno ciekawie , ale czy w końcu z happyendem czas pokaże . Póki co życzmy sobie jak najwięcej sportowych emocji , bo już II runda zaczyna się naprawdę interesująco
|