|
Ponoć nie planujemy już kolejnych transferów. Ciekawe, czy awaryjne przyjście Cierzniaka wyczerpało budżet na wynagrodzenia dla napstnika (przecież miał dojść jeszcze jeden ofensywny, a to chyba nie Krzysiek?), czy to sprawy zupełnie niepowiązane?
Spróbowałbym DG77 jako schodzącego ze skrzydła napastnika i Jankesa jako fałszywą "9". Maciek mógłby wyciągać obrońców, robiąc miejsce Haitańczykowi. Poza DG nie widzę u nas nikogo, kto mógłby zastąpić Brożka w charakterze killera.
|