Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71420
Stary 08.07.2015, 01:26
Ponoć nie planujemy już kolejnych transferów. Ciekawe, czy awaryjne przyjście Cierzniaka wyczerpało budżet na wynagrodzenia dla napstnika (przecież miał dojść jeszcze jeden ofensywny, a to chyba nie Krzysiek?), czy to sprawy zupełnie niepowiązane?

Spróbowałbym DG77 jako schodzącego ze skrzydła napastnika i Jankesa jako fałszywą "9". Maciek mógłby wyciągać obrońców, robiąc miejsce Haitańczykowi. Poza DG nie widzę u nas nikogo, kto mógłby zastąpić Brożka w charakterze killera.
Odpowiedz cytując