Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71419
Stary 07.07.2015, 23:53
KotWButach napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze przyjdzie czas, że wszyscy krzykacze zapłaczą za Pawłem...
Daj Boże, żebyśmy długo nie czekali na drugiego przynajmniej porównywalnej klasy napastnika. Paweł świętą krową nie jest, ale doprawdy to czasem staję się żenujące, Paweł już teraz jest trzecim w historii strzelcem bramek dla Wisły w lidze, a pewnie niedługo będzie drugi więc jakiś szacunek się należy...
zdecydowanie należy się szacunek, tym bardziej, że w ostatnich 15 latach mieliśmy może z... 5 napastników których można było nazwać rasowymi snajperami, Żuraw, Franek, Brożek, Kużba i od biedy dorzuciłbym Bitona, który miał magiczną rundę. Reszta to byli albo co najwyżej średni rzemieślnicy (Genkov), zawodnicy u schyłku kariery (Kryszałowicz, Niedzielan) i całe stado nieporozumień.

Jak komuś się wydaje, że przyjdzie pierwszy lepszy napastnik i wygryzie Pawła ze składu to jest śmieszny. Boli jedynie, że nie widać wśród naszych wychowanków nikogo kto by mógł chociaż w ataku wchodzić na 10-15 min... to mnie nawet boli bardziej, niż brak transferu napastnika.
Odpowiedz cytując