serek.c2 napisał(a):

|
I do tego 5 asyst - co to za zawodnik, dajcie spokój...
|
Najgorszemu wrogowi bym takiego napastnika nie życzył...
A tak na poważnie, to najeżdżanie na Brożka, biorąc pod uwagę wszystkie okoliczności, jest po prostu poniżej krytyki. "Żenujący", to najłagodniejsze słowo, które przychodzi mi na myśl w kontekście krytykantów Pawła.