Wyświetl pojedynczy post
wściekłe pięści węża
Senior Member
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71417
Stary 07.07.2015, 20:43
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
I do tego 5 asyst - co to za zawodnik, dajcie spokój...
Najgorszemu wrogowi bym takiego napastnika nie życzył...

A tak na poważnie, to najeżdżanie na Brożka, biorąc pod uwagę wszystkie okoliczności, jest po prostu poniżej krytyki. "Żenujący", to najłagodniejsze słowo, które przychodzi mi na myśl w kontekście krytykantów Pawła.
Odpowiedz cytując