Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71413
Stary 07.07.2015, 19:38
napastnik jest konieczny ale w przypadku ze Moskal sie zdecyduje grac 2 napastnikami , jesli wciaz pozostaniemy przy jednym niezatapialnym Brozku to kazdy nowy nabytek po paru miesiacach spedzonych na lawie bedzie kombinowal jak spie...lic stad jak najdalej i szukac wymowki w pismakach ze po jakiejs niezaplaconej wyplacie bedzie chcial rozwiazywac problem , obawiam sie ze Kazek wciaz bedzie gral tylko i wylacznie Brozkiem - a najwyzej beda gpo czasem zmieniali Jankowski z Boguskim , tylko co za rok ? dla mnie te n rok Pawla byl koszmarny - niby obronil sie 15 bramkami grajac bez zadnej konkurencji - ale przynajmniej polowa z tych bramek to byly dolozenia nogi do pustaka, karne itp ....wiem ze bramka to bramka ale obawiam sie ze to koniec Brozka jesli chodzi o duza pilke extraklasowa
Odpowiedz cytując