Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17550
Stary 07.07.2015, 19:36
wolek1986 napisał(a):Wyświetl post
A może by tak go na testy do Wisełki ? http://transfery.info/77452,strzelil...zagra-w-polsce
Po co nam 40-letni napastnik?
Odpowiedz cytując