Dzimi napisał(a):

|
Trzeba jeszcze jednego ofensywnego killera na pozycję napastnika lub skrzydłowego, takiego który wygryzie szybko Brożka lub Donalda, i będzie udane okienko transferowe.
|
jutro zapewne padnie pytanie na konferencji czy to koniec transferów
obym się mylił, ale wróżę że to koniec transferów a to Jankowski będzie alternatywą dla Brożka
Powiem jednak szczerze, że nie sądziłem, że to okienko będzie dla nas aż takie emocjonując. Szacunek dla Gaszyńskiego. Przywrócił wiarę w sercach kibiców i powinno odbić się to pozytywnie na frekwencji.