http://www.2x45.info/aktualnosci/359...carz-i-mikita/ Brać tego Michałka całego!
Owszem jesli chodzi o papier to mega transfer dla Wisły. jesli chodzi natomiast o umiejetnosci to nigdy mnie nie przekonywał, a w kadrze Nawałka pchał go na siłe. Potrafi podejśc po piłke i ją podać. Tyle czy aż tyle? Moze w Chinach nauczyli go jakichś super prostopadłych piłek czy cos, bo ogólnie to taki Łukasz Surma z niego.Oby był ojcem sukcesów Wisły, ale tak samo jak uważałem Miskiewicza za słabego gk od momentu przyjscia do WIsly tak uwazam ze Maczyński to nie jest motor napędowy zespołu. Spraw Boże bym sie mylił!