gooro33 napisał(a):

Szkoda że w trakcie głosowania nie było tu takiego ciśnienia.. Nie lubie wkładać wszystkich do jednego worka, ale niestety młodzi są bez jaj, doping nie ten, klimat nie ten, na FB klikają lajki ale oddać głos wykracza poza jedno kliknięcie guzikiem myszki więc....
Bez odbioru.
|
A to starsi są rozgrzeszeni? Każdy kto wiedział,a mu się nie chciało dał dupy i tyle