Wyświetl pojedynczy post
Babba
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71405
Stary 07.07.2015, 15:28
Siemion napisał(a):Wyświetl post
Stępiński niech lepiej nie wraca i zostanie w Niemczech. Przez te pół roku w Krakowie nic nie wniósł do gry zespołu. Rozpisywać się nie muszę, chyba każdy to widział.
4 asysty,2 bramki grając niewiele i nie na swojej pozycji przez większość meczów.
Odpowiedz cytując