Siemion napisał(a):

|
Stępiński niech lepiej nie wraca i zostanie w Niemczech. Przez te pół roku w Krakowie nic nie wniósł do gry zespołu. Rozpisywać się nie muszę, chyba każdy to widział.
|
4 asysty,2 bramki grając niewiele i nie na swojej pozycji przez większość meczów.