|
Ale Mario grywał po max 20 min i jeszcze na skrzydle gdzie jego miejsce jest z przodu. Dostał szansę w meczu z Jagą od początku zamiast Brożka i wg mnie wypadł całkiem nieźle (nawet strzelił bramkę ale ze spalonego). Nie ma co narzekać jesteśmy najaktywniejszym klubem w tym okienku i widać że nie są to goście z łapanki tylko przemyślana strategia.
|