Gero napisał(a):

|
Prezes Wisły w tym momencie zaczyna chyba pokazywać że zna się na swojej robocie. Może to jest gość a ni jakaś popierdułka. Mamy problemy a on daje sobie radę.... Mam nadzieję że to nie jest chwilowe
|
Uważam podobnie. Choć urzęduje dopiero, a może aż pół roku nie bał się podejmować trudnych decyzji i wziąć za nie odpowiedzialność.