Wyświetl pojedynczy post
dziabong
Senior Member
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5365
Stary 07.07.2015, 14:40
Gero napisał(a):Wyświetl post
Prezes Wisły w tym momencie zaczyna chyba pokazywać że zna się na swojej robocie. Może to jest gość a ni jakaś popierdułka. Mamy problemy a on daje sobie radę.... Mam nadzieję że to nie jest chwilowe
Uważam podobnie. Choć urzęduje dopiero, a może aż pół roku nie bał się podejmować trudnych decyzji i wziąć za nie odpowiedzialność.
Kibic Białej Gwiazdy
Odpowiedz cytując