Ale się cieszę że Krzysiek podpisał z nami kontrakt
Takiego piłkarza który dobrze gra w defensywie i umie zagrać do przodu nam brakowało. Ponadto jest duży plus PR. Przy popularności naszej reprezentacji mamy swojego kadrowicza i dla kibiców "tylko" reprezentacji znowu Wisła zaistnieje.