Wyświetl pojedynczy post
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17545
Stary 07.07.2015, 12:30
szprotson napisał(a):Wyświetl post
ehe
o ile sie orientuję = ile wyczytaem na forum pasów

dobre asy z was są...
Nie czytuję żydowskich stron, na wykopie to widziałem dziś Nie wykluczone, że od żyda. Jeśli problemy finansowe Polskiego Cukru to prawda (a nie manipulacja, żeby obniżyć wartość firmy czy coś takiego) to ma to całkiem spory sens.
Odpowiedz cytując