szprotson napisał(a):

ehe
o ile sie orientuję = ile wyczytaem na forum pasów 
dobre asy z was są...
|
Nie czytuję żydowskich stron, na wykopie to widziałem dziś

Nie wykluczone, że od żyda. Jeśli problemy finansowe Polskiego Cukru to prawda (a nie manipulacja, żeby obniżyć wartość firmy czy coś takiego) to ma to całkiem spory sens.