PiVoSH92 napisał(a):

|
O Polskim Cukrze ktoś też pisał na wykopie... ale o ile się orientuję to ma on wejść w siatkówkę (współpraca z Muszyną, gdzie właśnie Polski Cukier ma jakieś udziały chyba). Oczywiście, info pt. "Polski Cukier inwestuję w Wisłę!" nie będzie kłamstwem, ale raczej nie o tą część Wisły większości chodzi.
|
Polski cukier jest to spółka która przeżywa ciężkie chwile ze względu na cene cukru. Wątpię by się w sponsoring klubu piłkarskiego bawiła. Zwłaszcza że kolejne cukrownia zagrożono co wchodzi w skład spółki.