Wyświetl pojedynczy post
jendrus
Senior Member
 
Od: 09.2010
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17542
Stary 07.07.2015, 12:09
PiVoSH92 napisał(a):Wyświetl post
O Polskim Cukrze ktoś też pisał na wykopie... ale o ile się orientuję to ma on wejść w siatkówkę (współpraca z Muszyną, gdzie właśnie Polski Cukier ma jakieś udziały chyba). Oczywiście, info pt. "Polski Cukier inwestuję w Wisłę!" nie będzie kłamstwem, ale raczej nie o tą część Wisły większości chodzi.

Polski cukier jest to spółka która przeżywa ciężkie chwile ze względu na cene cukru. Wątpię by się w sponsoring klubu piłkarskiego bawiła. Zwłaszcza że kolejne cukrownia zagrożono co wchodzi w skład spółki.
lks Termalica Bruk-Bet Nieciecza - legła W-wa 3:0
Odpowiedz cytując