emjot napisał(a):

|
Warzycha był tak ze cztery razy lepszy od Ćwielonga
|
Co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Miałem tu na myśli komentarze i oczekiwania jak go wyciągaliśmy z Chorzowa, w ramach rozliczenia długów wobec Wisły. Niby wielki talent, potencjał na miarę K. Warzychy.