dostuffca napisał(a):

dawno dawno temu miałem ten same przypadek i dostałem odp, że liczy się czy masz prawo do zniżki w dniu zakupu. Ale też wtedy nie było opcji sezonowych. Sprawdziłbym z klubem. (bilety@ odpisuje - z opóźnieniem, ale odpisuje
|
"Dzieci, młodzież ucząca się oraz studenci korzystający ze zniżki będą zobowiązani okazać ważną legitymację zarówno przy zakupie karnetu, jak i przy wejściu na stadion."
za wisla.krakow.pl
to samo ostatnio rozkminialiśmy, osoba która ma zniżkę np do końca marca to w kwietniu już na karnet nie wejdzie bo już nie jest studentem...