mistico napisał(a):

|
Mam pytanie - jak kupię karnet ulgowy na rundę (albo cały sezon), a legitymacja studencka mi wygasa 31 października, to nie będzie problemu z wejściem? Legitka jest potrzebna tylko przy kupowaniu karnetu?
|
dawno dawno temu miałem ten same przypadek i dostałem odp, że liczy się czy masz prawo do zniżki w dniu zakupu. Ale też wtedy nie było opcji sezonowych. Sprawdziłbym z klubem. (bilety@ odpisuje - z opóźnieniem, ale odpisuje
