Wyświetl pojedynczy post
dostuffca
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: się biorą dzieci?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93
Stary 07.07.2015, 08:02
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Nie jestem w Krakowie zameldowany, ale i tak oddałem swój głos! (kto by to weryfikował)
nikt bo nie musiałeś być tu zameldowany by głosować...

Cytat:
Głosować można od 20 do 28 czerwca 2015 roku. Mogą to robić wszyscy mieszkańcy Krakowa, którzy najpóźniej w dniu głosowania ukończyli 16 lat. Ważne jest miejsce zamieszkania, a nie miejsce zameldowania. Prawo do udziału w głosowaniu mają osoby zamieszkałe na terenie miasta Krakowa.

Odpowiedz cytując