Karherop napisał(a):

|
Nie jestem w Krakowie zameldowany, ale i tak oddałem swój głos! (kto by to weryfikował)
|
nikt bo nie musiałeś być tu zameldowany by głosować...
Cytat:
|
Głosować można od 20 do 28 czerwca 2015 roku. Mogą to robić wszyscy mieszkańcy Krakowa, którzy najpóźniej w dniu głosowania ukończyli 16 lat. Ważne jest miejsce zamieszkania, a nie miejsce zameldowania. Prawo do udziału w głosowaniu mają osoby zamieszkałe na terenie miasta Krakowa.
|