Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92
Stary 06.07.2015, 23:04
Nie jestem w Krakowie zameldowany, ale i tak oddałem swój głos! (kto by to weryfikował)

wstyd i żenada!!!

juz jednego dnia na forum loguje się więcej ludzi niż oddało głos na projekt muzeum
Odpowiedz cytując