|
Po odejściu Smudy Sarki z Legią zaprezentował się zaskakująco dobrze, a po za tym nie wiem czy wiesz ale Jović jest za równo pomocnikiem jak i obrońcą.
„Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki”
|