|
Trzeci to przydaje się tylko w Derbach, a drugi chyba 3-4 razy do roku. 90% meczy to czerwono biały komplet, bądź cały czerwony.
„Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki”
|