Wyświetl pojedynczy post
Herbi1303
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71340
Stary 06.07.2015, 15:50
Weszło już dawno spisało nas na straty a tu proszę sami są zdziwieni: http://weszlo.com/2015/07/06/wisla-z...ia-kontraktow/ kontrakt dla Mączyńskiego to b.dobry ruch ekonomiczny jak już pisałem w innym wątki. Po Euro sprzedamy go ze sporym zyskiem no chyba że nagle Nawałka zapomni o nim, ale skoro będzie miał go pod nosem to raczej nie zapomni.
Odpowiedz cytując