Tylko tylu mamy kibiców Wisły w Krakowie którym zależy na klubie ? 
Nie chcę mówić jaka mobilizacja byłaby w Warszawie czy Poznaniu gdyby przeprowadzono takie głosowanie, niestety pokazało to nam miejsce w szeregu, bo ludziom nie chciało się poświęcić paru minut dla dobra i przyszłości swojego klubu ...
Wychodziłoby z tego, że większość kibiców Wisły mieszka poza Krakowem
Wstydźcie się Krakusi ! 
Ostatnio edytowane przez heoij : 06.07.2015 o godz. 15:36.
|