Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86
Stary 06.07.2015, 15:32
Tylko tylu mamy kibiców Wisły w Krakowie którym zależy na klubie ?

Nie chcę mówić jaka mobilizacja byłaby w Warszawie czy Poznaniu gdyby przeprowadzono takie głosowanie, niestety pokazało to nam miejsce w szeregu, bo ludziom nie chciało się poświęcić paru minut dla dobra i przyszłości swojego klubu ...

Wychodziłoby z tego, że większość kibiców Wisły mieszka poza Krakowem


Wstydźcie się Krakusi !
Ostatnio edytowane przez heoij : 06.07.2015 o godz. 15:36.
Odpowiedz cytując