|
czepianie się TSWthedues, że dał 4 zamiast 6, to jak przypie.rdalanie się do kibica, że przyszedł na mecz i kupił bilet za 20zł, zamiast za 60zł, poważni jesteście? rozpęd i głową o ścianę polecam.
pretensje można mieć do wszystkich którym tak zależy, że nie mieli 10 minut żeby zagłosować. liczba oddanych głosów to wstyd dla nas jako Wiślackiej społeczności..
a co do tego angielskiego, to też na początku się wkurzyłem, ale uważałbym z tym, bo 10mln jest przekazane na ogólnomiejskie projekty, a angielski kosztował niecały milion.. więc nawet gdyby był za nami, prawdopodobnie to on zostałby wykonany, a nie nasz, ze względu na ograniczenie finansowe, które jasno mówi że najwyżej sklasyfikowane projekty dające 10mln zostaną zrealizowane.
|