regan napisał(a):

|
A nie prościej zrobić akcje z fanclubami i osiedlami? Całe G jest do rozsprzedania jak i również zapewne skrajne sektory C. Wystarczy impuls.... a potencjał jest olbrzymi
|
Drugi punkt odnosi sie do inicjatyw ktore moga prowadzic FC. Musisz sie cofnac do pierwszej strony tematu.