Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#198
Stary 06.07.2015, 13:52
regan napisał(a):Wyświetl post
A nie prościej zrobić akcje z fanclubami i osiedlami? Całe G jest do rozsprzedania jak i również zapewne skrajne sektory C. Wystarczy impuls.... a potencjał jest olbrzymi
Drugi punkt odnosi sie do inicjatyw ktore moga prowadzic FC. Musisz sie cofnac do pierwszej strony tematu.
Odpowiedz cytując