|
Ja mógłbym zrozumieć tylko, wygraną jakiegoś projektu ratującego zdrowie lub życie ludzkie...To była wielka szansa na pokazanie się w mieście...Została zmarnowana...Powiem wprost - przegraną upatruję w tym, że znaczna część mieniących się sympatykami Wisły to banda skończonych leni...
|