|
K..wa Panowie, dajcie gościowi spokój. Miał odwage przyznać jak zagłosował i ile punktów oddał na nasz projekt i chwała mu za każdy punt. Ciekawy jestem ilu najmądrzejszych i innych pocemonów z tego forum nie zagłosowała wcale. Teraz siedzą cicho bo pewnie coś tam, coś tam i nie mogli tego zrobić. Dowiedzcie się kto i jazda z mordą do nich, bo to co się stało to jakiś k..wa dramat. Przej...liśmy coś co powinniśmy wygrać w cuglach. Takich teraz doczekaliśmy się " kibiców" i gówno zrobimy.
|