Pamiętacie tego Cierzniaka z Ligi?, z pamięci to taki poziom wieszaka.
Natomiast tutaj kompilacja z jego występów w Dundee Utd.
https://www.youtube.com/watch?v=6_Ugk5LHYZM
aaa już wiem czemu nie kontynuuje kariery na wyspach
https://www.youtube.com/watch?v=8-4Cxn3TV8k
i babol w Cracovii
https://www.youtube.com/watch?v=IVOatFennX0
być może później zatęsknimy za Buchalikiem
