szprotson napisał(a):

Jeśli bramkarz co pół roku zmienia klub to albo jest mega ambitny albo dopiero w trakcie treningów uwidacznia się jego feler.
Ale mysle ze bedzie lepiej niz z Buchalikiem
|
No ale on przez 3 sezony gral w jednym klubie i to calkiem sporo. W Szkocji raczej bramkarz musi wychodzic do dosrodkowan wiec w tym elemencie powinien miec przewage nad Buchalikiem aczkolwiek nie obiecuje sobie po
nim duzo.
Pamietam jak z DUndee przyszedl do Pogoni jakis reprezentant Slowacji (DUsan Pernis) i przegral rywalizacje z Janukiewiczem.