Wyświetl pojedynczy post
TSWthedues
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79
Stary 06.07.2015, 12:06
Barti napisał(a):Wyświetl post
Kolego...o czym Ty w ogóle piszesz...Oddałeś o 2 pkt-y za mało i taka jest prawda...ja też zalogowałem żonę i Muzeum (mimo protestów dostało 6 pkt. Nie ma nic bliższego sercu Wiślaka...Park był w dalszej kolejności...
W.w masz moją odpowiedź, że słowa podziękowania należą się wszystkim ,którzy oddali swój głos. Teraz przy pierwszym meczu pójdź na stadion i zapytaj w najbliższym otoczeniu ile osób kliknęło na muzeum za 3pkt - 2 tudzież 1pkt. Możesz być niemile zaskoczony.
Odpowiedz cytując