Wyświetl pojedynczy post
Barti
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78
Stary 06.07.2015, 12:02
TSWthedues napisał(a):Wyświetl post
Kocur rok temu głosowałem na ten projekt i teraz też, jest mi on o tyle bliższy, ze leży tuż obok mojego miejsca zamieszkania. Na pocieszenie powiem Ci, że wziąłem dowód mojej żony i łącznie na projekt Wiślacki oddaliśmy 4pkt.

Wszelkie uzasadnione pretensje miej do fanatyków, którzy chodzą na C (ok. 4 tyś osób) oraz osób z ich rodzin.

Poza tym nic nie stoi na straconej pozycji dlatego, że projekt, który chyba wygrał jako pierwszy(tor) w ubiegłym roku również znalazł się na liście i poległ. Być może płacimy tzw. frycowe a w następnym roku uda się to zrealizować poprzez większą mobilizację i złość, że teraz nam nie było dane cieszyć się z wygranej.
Kolego...o czym Ty w ogóle piszesz...Oddałeś o 2 pkt-y za mało i taka jest prawda...ja też zalogowałem żonę i Muzeum (mimo protestów dostało 6 pkt. Nie ma nic bliższego sercu Wiślaka...Park był w dalszej kolejności...
Odpowiedz cytując