Temat
:
Interaktywne Centrum Historii Wisły Kraków.
Wyświetl pojedynczy post
TSWthedues
Senior Member
Od: 07.2011
Offline
#
77
06.07.2015, 11:58
To proszę w takim razie się na mnie nie wyżywać, że to moja wina, bo zamiast 6pkt dałem temu projektowi(z żoną) 4pkt.
Uważam, że każdy kto choć dał 1pkt przy tej marnej frekwencji (7%) zasługuje na słowa podziękowania!
TSWthedues
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do TSWthedues
Znajdź inne posty napisane przez TSWthedues