Wyświetl pojedynczy post
wściekłe pięści węża
Senior Member
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76
Stary 06.07.2015, 11:56
TSWthedues napisał(a):Wyświetl post
Wszelkie uzasadnione pretensje miej do fanatyków, którzy chodzą na C (ok. 4 tyś osób) oraz osób z ich rodzin.
Nie pisz bzdur i nie szukaj na siłę durnego konfilktu, bo to jest wina każdego, kto nie zagłosował, niezależnie od sektora, który zajmuje. Nie trzeba być "fanatykiem", żeby parę razy kliknąć myszką.
Odpowiedz cytując